• Cezayir'e olan yüklemelerinizde rakipsiz fiyatlarla hizmetinizdeyiz...

  • Cezayir'e olan her türlü yüklemenizi hava yolu ile 2, gemi ile 20 gün içinde teslim ediyoruz...

  • Türkiye’den Cezayir / Alger, Oran, Annaba ve Skikda limanlarına olabilecek komple deniz yolu veya uçak kargo taşımalarınızda sizlere kapıdan kapıya tam destek sunmaktayız.

  • Türkiye - Cezayir arası düzenli olarak Tekstil, Makina, Ağır Sanayi, Otomobil Yedek Parçaları, Yapı-İnşaat Ürünleri, Mobilya ve Beyaz Eşya, Kimyasal Madde, Medikal-İlaç, Gıda Ürünleri, Demir-Çelik ürün ve ekipmanların İthalat - İhracat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

  • Türkiye’nin tüm limanlarından haftalık düzenli çıkışlarımız ile küçük veya büyük taşımalarınızın güvenli bir şekilde son teslim noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Cezayir'de nerede olursanız olun, ister kapı teslimi ister Liman teslimi taşımalarınızı gerçekleştiriyoruz. Taşımalarınızı uygun şartlarda ve en kısa sürede yerine ulaştırıyoruz.

  • Cezayir acente ağımız ile birlikte, Cezayir’de olabilecek depolama, gümrükleme, fuar hizmetleri, kapı teslim yüklemelerinizde de sizlerin yükünü hafifletiyoruz."left

Hakkımızda

Türkiye - Cezayir arası düzenli olarak Tekstil, Makina, Ağır Sanayi, Otomobil Yedek Parçaları, Yapı-İnşaat Ürünleri, Mobilya ve Beyaz Eşya, Kimyasal Madde, Medikal-İlaç, Gıda Ürünleri, Demir-Çelik ürün ve ekipmanların İthalat - İhracat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Cezayir / Alger, Oran, Annaba ve Skikda limanlarına olabilecek komple deniz yolu veya uçak kargo taşımalarınızda sizlere ister kapıdan kapıya, ister limandan limana tam destek sunmaktayız.

Türkiye’nin tüm limanlarından haftalık düzenli çıkışlarımız ile küçük veya büyük taşımalarınızın güvenli bir şekilde son teslim noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Cezayir'de nerede olursanız olun, ister kapı teslimi ister Liman teslimi taşımalarınızı gerçekleştiriyoruz. Taşımalarınızı uygun şartlarda ve en kısa sürede yerine ulaştırıyoruz.

Cezayir'deki acente ağımız ile birlikte, Cezayir’de olabilecek depolama, gümrükleme, fuar hizmetleri, kapı teslim yüklemelerinizde de sizlerin yükünü hafifletiyoruz.

Sektörde kişi ve kuruluşların bireysel veya kurumsal anlamda ihtiyaç duydukları her türlü aracı kiralamaları ve garantili hizmet vermek temel sorumluluklarımızdır. Müşterilerimizden gelen her talebin en hızlı şekilde çözümlendirilmesi birincil hedefimiz olup piyasa koşullarındaki en rekabetçi fiyatların kendilerine sunulacağı garantisini vermekteyiz.


Misyonumuz

Sahip olduğumuz hizmet entegrasyonu, ürün çeşitliliği ve ulaşım ağı ile müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak.


Vizyonumuz

Lojistik hizmet üreten global sistem içerisinde, öncelikle tercih edilen kurum olmak.Kalite Politikamız

Mrm Grup sizin istediğiniz yere, sizin istediğiniz zamana göre taleplerinizi yerine getirecektir. Bu sektördeki uzmanlığını ve deneyimlerini müşterilerin memnuniyeti için kullanacaktır. Mamulünüzün türüne göre, uygun çalışmalar yapılacak, en uygun koşullar sunulacak. Bizden istediğiniz talepler en kısa sürede değerlendirilecektir. Kargolarınız için güvenli bir taşıma garantisi veriyoruz. Taşıtmak istediğiniz mamul ister tehlikeli maddeler sınıfına girsin, ister yiyecek maddesi olsun, kırılabilir olsun, bunların tamamına uygun koşullarda taşıma olanağı sunuyoruz. Cezayir’deki Alger, Oran, Oumoulbouaki, Costantine, Annaba, Setif Batna ve Ain Mlila şehirleri gibi yerlerde olan acentelerimiz sayesinde, sorunsuz gönderi imkânı veriyoruz. Kesintisiz hizmet, kusursuz hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Deniz yolu ve Hava kargo sektöründe Mrm grup ile çalışmaktan memnun kalacaksınız. Deneyimli ve uzman personel ile uçak ve deniz filomuz, taşımalarınızı güvenle yapacaktır.

Türkiye’den satın almak istediğiniz ürün ile ilgili, Türkiye – Cezayir arasında dış ticaret ve kargo taşımacılığı ile ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir veya talep formunu kullanabilirsiniz.

TALEP FORMU

Hizmetler


icon
Hava Taşımacılığı

Mrm Grup Hava kargo alanında profesyonel çözümlerle sektörün en güvenilir firmaları arasındadır. Bünyesindeki uçak filosu her türlü mal taşınmasına uygun özellikler taşır. Taşımasını yaptırmak istediğiniz mallar ister bozulabilecek türden olsun, ister tehlikeli mallar sınıfına girsin, isterse kırılabilecek mallar içerisinde yer alsın, güveneceğiniz adresiniz Mrm Grup en iyi hizmeti verecektir.Biz sizin adınıza her türlü işlemi yapıyor, zamanında gönderinizi alıcınıza ulaştırıyoruz.

icon
Deniz Taşımacılığı

Cezayir ’e gönderilecek olan kargo gönderilerinizi Mrm Grup ile güvenle gönderme imkânına sahipsiniz. Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilecek, bunu için gerekli olan konşimento, gümrük işlemleri, paketleme gibi işlemler sizin adınıza yapılarak, kargolarınız en kısa sürede alıcıya ulaştırılacaktır. Uzman kadromuz tüm işlemleri sorunsuzca halledecektir. Kargonuzun ulaşmasını istediğiniz Alger, Oran, Costantine, Annaba, Setif, Batna ve Ain Mlila gibi şehirlere en uygun seferlerle, düzenli olarak ulaştırılacaktır. Taşıtmak istediğiniz mamullerin türüne göre, gerekli olan teknik çalışmalar yapılacak, mamullerin en uygun koşullarda taşınması sağlanacaktır.

icon
Kara Taşımacılığı

Kargo sektöründe kamu kuruluşlarına, özel şirketlere, lojistik firmalarına, yardım organize eden kuruluşlara ve bireysel kişilere hizmet veren MRM Grup, Alger, Oran, Costantine, Annaba, Setif Batna ve Ain Mlila gibi şehirlerde sizlere kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Gönderileriniz ister paket olsun, isterse yüz ton her türlü kargo taşımasına uygun hizmetimiz bulunmaktadır. Gönderilerinizin zamanında ulaşması için, gerekli olan çalışmalar, bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren başlayacaktır.


İletişim

Adres: Nişanca Mah. Soğanağa Cad. Tavşantaşı Sk. Selman Center No:2/4 Beyazıt-İstanbul/Türkiye
Tel.: 0090 212 638 76 31-0090 212 516 90 70 Fax: 0090 212 638 76 30
E-mail: info@mrmgrup.com.tr Web: www.mrmgrup.com.tr
İstek ve Önerileriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kroki


Bu Firma Bir HAKSAN GROUP Kuruluşudur.